Instagram Mavi Tık Alma / Hesap Doğrulatma – 2018

 26-11-2017 | Yazan : alper | Kategori : İnternet, Sosyal Medya

  Etiketler:, , , , , ,

0

instagram-hesap-onaylatmak-nasil-yapilir

Instagram’da Kimler Nasıl “Mavi Tık” Alabilir?

Günümüzün en çok kullanılan sosyal ağı facebooktan sonra instagram oldu. Sosyal ağlarda kullanıcı kategorileri, bireysel, ticari ve tanınmış kişi olarak ayrılmaktadır. Bilgi ve paylaşımın yoğun yapıldığı bu mecralarda haliyle fırsatçı dediğimiz kişiler de fake / sahte hesaplar ile insanları taklit hesaplarla aldatıp buradan maddi / manevi kazanç elde etme yoluna girmektedir. Peki gerçek hesap sahiplerini nasıl tanıyacağız? Tüm sosyal ağlarda olduğu gibi instagram’da bu konuda önlemini gerçek hesaplara mavi tık vererek yapmaktadır.  Peki bu mavi tık nasıl alınıyor?

Mavi Tık

İnstagram destek panelinde mavi tık / hesap doğrulatma alanında bu hizmetin durdurulduğu, şimdilik mümkün olmadığı yazmaktadır. Bunun nedeni daha önce ajansların para karşılığı yaptığı rastgele hesap doğrulatmalardan kaynaklıdır. Takipçi sayısı suni olarak arttırılan binlerce hesaba bu şekilde sistem otomatik onay vermiş ve sonunda işler karışmaya başlamış, birçok insan birbiriyle ve instagramla mahkemelik olmuştur.

Şu an sadece ünlü ve alanında uzmanlaşmış tanınmış kişilerin zorla da olsa alabileceği mavi tık onayı zorlu bir çalışma ve sürecin sonunda gerçekleşmektedir. Bunun için sadece hesabınızda yüksek ziyaretçi kitlesinin olması yetmemektedir. Ünlü veya tanınmış kişi olduğunuzu gösteren bir web sitenizin (gerçek ve pofesyonel – şartlara uygun bir web site) olması, diğer sosyal ağ hesaplarınızın bağlı / entegre olması. Hakkınızda önemli kanallarda / portallarda sizi tanıtan haberlerin olması, taklit ediliyor olmanız mavi tık almanız için yeterli olacaktır. Bunun yanında profesyonelce hazırlanmış bir mail de bu onayın verilmesini hızlandıracaktır.

Mavi tık onayı ciddi ve meşakkatli bir süreç olduğu için internette gördüğünüz her aracı web sitesine itimat etmeyin. Öncelikle bu aracıların ciddi kurumlar olmasına dikkat edin ve referanslarına bakmanız faydalı olacaktır. Eğer böyle bir onaya ihtiyacınız var ise bizimle irtibata geçebilir bu konuda ekibimizden profesyonel destek alabilirsiniz. Hesap doğrulatma ve onay hizmetlerinde tüm ödemeler işe başlamadan peşin yapılmaktadır.

İletişim: bilgi@aytasmedia.com

Related Posts with Thumbnails

Yorum Yaz