İş Ararken Excel Neden Önemli?

06-03-2017 | Yazan : alper | Kategori : Eğitim ve Kurslar

Etiketler:, , , , , ,

0

k2

İster üniversite ister lise mezunu olun artık işe girerken veya bir iş başvurusu yaptığınızda sizden istenecek ilk şey ofis programlarını iyi derecede kullanabiliyor olmanız olacaktır. Üniversite mezunu olanların bile hakim olmadığı excel ve ofis programları şirketler için hayati önem taşımaktadır. Tüm işler excel üzerinden yürütülür.

Excel ve ofis programları eğitimi sanıldığının aksine 2 aylık bir süreçte iyi bir seviyede öğrenilebilecek bir programdır. Öncelikle bölgenizde bu eğitimi profesyonelce veren bir kurum bulmanız gerekmektedir. Microsoft eğitimlerinin verildiği kurumlarda bu eğitimi sağlıklı olarak alabilirsiniz.

Ofis programları içerisinde; Excel, word, outlook ve power point sizin için önemli olacaktır.

Aşağıdaki iletişim bilgilerinden detaylı bilgi alabilir ve Mersin, Adana bölgesindeyseniz rahatlıkla eğitim programlarına katılabilirsiniz.

Edularge Akademi (Mersin)

Web site adresi:

http://edularge.com/microsoft-ofis-ve-ileri-excel-egitimi/

Tel: 0 324 239 25 90

 

 

Edularge Bilişim Akademi – Bilgisayar Kursu – Mersin

08-11-2016 | Yazan : alper | Kategori : Eğitim ve Kurslar

Etiketler:, , , , , , , , , , , ,

0

mersin grafik tasarım kursu, mersin yazılım kursu

mersin grafik tasarım kursu, mersin yazılım kursu

Microsoft Ofis programları ve ileri excel kurs kayıtları devam etmektedir. Kontenjan sınırlıdır. Artık tüm şirketler ofis programları ve excel‘i iyi derecede bilen adayları tercih edip, asgari ücretin üstünde maaşlarla işe almaktadırlar. siz de işinizde iyi olmak istiyorsanız mutlaka 1 ayınızı bu önemli kursa ayırın. Edularge Akademi uzmanları iş bulmanızda da sizlere yardımcı olup, cv nizi daha etkili olacak şekilde hazırlıyor ve iş bulma süreciniz çok kısalıyor.

Edularge Bilişim Akademi

Tel: 0 324 239 25 90 / 536 82 27 99

Web site: www.edularge.com

 

Related Posts with Thumbnails