Web Siteniz İçin Orjinal Profesyonel İçerik Satın Alın!

30-04-2017 | Yazan : alper | Kategori : İnternet

Etiketler:, , , , , ,

0

siteniz için içerik satın alın

siteniz için içerik satın alın

Web Site Özgün İçerik Yazma Fiyatları

Web siteniz (blog, magazin v.s.) ve hizmetleriniz için özgün içerik yazmak sitenizi arama motorlarında daha görünür yapıp ürün ve hizmetlerinizi daha hızlı hedef kitlenize ulaştırmanızı sağlar. Bir siteyi düzenli olarak ne kadar çok kaliteli içerikle beslerseniz zamanla hit’i o kadar fazla artar ve trafik alır. Kaliteli içerik hazırlamanın da belirli kuralları vardır.

İyi bir içerik hazırlamak için ilk önce yazacağımız konu hakkında bir araştırma yapıp kendi kelimelerimizle metni tamamlamalıyız. İçerisinde kullanılacak seo amaçlı kelimeleri ahref standartına göre linklemeliyiz. Ayrıca yine içerikte kullanılacak görsellere ve varsa videolara başlık etiketlerini tanımlamamız gerekiyor. Bunun dışında hedeflemelere göre belirlenecek anahtar kelime seçimleri de önemli bir bacaktır. Bu uyulması gereken maddeler başlı başına bir yazı olur. Tüm bu işlemler yapılırken içerik üretme ve yayınlama süreci ve zamanlaması da önemlidir. Sitenizin durumuna göre içerik paylaşımı yapılmalıdır. En son google algoritma güncellemesiyle google sahte üretilen içerikleri de algılıyor ve sizi kurallara uyuyorum zannetseniz bile spam filtresine alıyor.

Kaliteli içerik yazma hizmetlerimiz hakkında bir teklif:

Sitenize uygun konu ve kategori bazlı içerikleriniz profesyonel şekilde hazırlanır. İçerik üretme, seo ve hit çalışmaları için minimum çalışma süresi 6 aydır. Aylık planlamada haftada 1 içerik (3 farklı portalda yayınlanmak üzere 3 kez editlenir) aylık 4 özgün içerik olmak üzere bir çalışma planı çıkarılır. İster içerik başına ödeme veya aylık bir ödeme şeklinde anlaşma yapılır.

İçerik satın alma / sosyal medya yönetimi / dijital pazarlama hakkında fiyat teklifi almak için iletişim bölümünden bana ulaşın

Related Posts with Thumbnails
Share