İç Giyim İnternet Üzerinden Alınıyor!

01-04-2017 | Yazan : alper | Kategori : İnternet

Etiketler:, , , , , , , ,

0

Bayan, erkek ve çocuk iç giyim modelleri en çok internet üzerinden sipariş ediliyor.

Özellikle bayan ve erkek iç giyimde müşterilerin tercihi internet üzerinden satın almaya yönelmiş durumda. Özel günlerde hediye olarak en çok tercih edilen iç giyim modelleri internet üzerinden rahatça incelenebiliyor ve hemen satın alınabiliyor. Birçok ünlü marka arasından seçim yapabilmenize olanak sağlayan e-ticaret sistemleri ile güvenle alışveriş yapanlar hem daha karlı çıkıyor hem de ekstra hediyeler kazanabiliyor.

kadin-ic-giyim

iç giyim

Türkiye e-ticaret pazarında yer edinen ünlü markalardan Obje İç Giyim, kullanıcılarına kadın, erkek ve çocuk iç giyim kıyafetleri üzerine sayısız çeşit sunarken hızlı alışveriş ile işlemlerinizi kolayca tamamlayabiliyorsunuz. Üyeliğinizi facebook üyeliği ile de yapabildiğiniz sisteme üye olduktan sonra indirim kuponları ve fiyatı düşünce haberdar et seçeneği ile de indirimli fiyatları yakalayabiliyorsunuz.

Obje İç Giyim Web Site Adresi:

http://www.objeicgiyim.com.tr/

obje

Kadın İç Giyim

E- Ticaretin Geleceği ve Sunduğu Fırsatlar

20-03-2012 | Yazan : alper | Kategori : Girişimcilere, İnternet, Satış & Pazarlama, Sosyal Medya

Etiketler:, , , , , ,

0

Elektronik ticaret, diğer bir deyişle internet üzerinden web siteleri kullanılarak yapılan ticaret artık boyut değiştirerek sosyal platformlara kaymaya başladı. Sosyal ağların gücünü keşfeden girişimciler e-ticaret sistemlerini sosyal ağlar üzerine projelendirmeye başladılar. Sosyal ağların – özellikle facebook – kullanımının artmasıyla internete mobil cihazlar üzerinden girişler (2011 den itibaren) pc’ ye göre % 60 oranında artış gösterdi.

İhracat ve Sosyal Ağlar !

24-08-2010 | Yazan : alper | Kategori : Girişimcilere

Etiketler:, , , , , , , , , , , , , ,

0

İhracatta müşteri bulmak için bir çok yol vardı şimdiye kadar kullandığınız.. B2B sitelerine üye oluyordunuz, satış bölümünüz internette firma arıyor, bir çok ücretli siteye kayıt yaptırıyordunuz.. Bunlar da mutlaka faydalıdır ama internet ortamı değişmeye başladı.

Related Posts with Thumbnails