Türkiye’nin Kariyer Sitesi: Kariyer.gen.tr

20-11-2014 | Yazan : alper | Kategori : Kariyer

Etiketler:, , ,

0

Kariyer.gen.tr Tükiye’nin yeni kariyer sitesi! Yıllardır ülkemizde insan kaynakları sektöründe faaliyet gösteren kariyer.net’in tahtını sallayacağa benziyor. Eğitim, kariyer ve iş dünyasına yönelik A’dan Z’ye her türlü hizmetin sunulduğu kariyer.gen.tr ne arıyorsanız bulabileceğiniz eşsiz bir kaynak. Türkiye’nin ilk sosyal insan kaynakları ve kariyer sitesi.

Kariyer

İş mi arıyorsunuz? İş arıyorsanız yalnız değilsiniz. Kariyer.gen.tr’de sizin için iş arıyor! İş arama sayfasına girin ilanları inceleyin, arayın, hayalinizdeki işi bulun! Artık 7 gün 24 saat size iş arayan bir yardımcınız var! İster şehire ister sektöre isterseniz maaş aralığına göre arama yapın. Ayrıca part-time, freelance ve staj ilanları da sitede mevcut. Umarız hayalini kurduğunuz iş fırsatını bir an önce yakalarsınız.

Eleman arıyorsanız da doğru adres kariyer.gen.tr! Durmayın ilan verin! Başvuran adaylar arasından sizin için en uygun olan kişi ile çalışmaya başlayın! Türkiye’nin büyük firmaları arasında yerinizi alın. Siz de bu yarışta geri kalmayı. Günümüzde insan kaynaklarının önemi son derece büyük. Şirketinizin geleceği için çok önemli olan bir konu İK. Kariyer.gen.tr iş ilanları hem hızlı hem de kısa bir süre için ücretsiz.

İş başvurusu yapacaksınız fakat özgeçmişiniz mi yok? CV Hazırlama sayfası hizmetinizde. Sadece size sorulan soruları dikkatlice cevaplayın. Siz boşlukları doldurun, Kariyer.gen.tr özgeçmişinizi hazırlasın. Hem de yalnızca bir kaç dakika içerisinde. İsterseniz çıktısını alın isterseniz pdf olarak kaydedin.

Nasıl hazırlamanız gerektiğine dair bir fikriniz yoksa CV Örnekleri incelemeniz için sizi bekliyor. Hangi bölüm mezunusunuz? Size uygun bir CV örneği muhakkak vardır. Onlarca CV Örneği sizi bekliyor. İş başvurularınızda kullanacağınız etkili CV’yi hazırlamanız için ne kadar çok özgeçmiş incelerseniz o kadar iyi.

Çağımızın olmazsa olmazlarından biri de sosyal medya. İş dünyası için sosyal medya demek kariyer kulübü demek. Seçkin üyelerden oluşan bu kulüp sayesinde iş hayatınıza yön verin, ufkunuzu genişletin! Gruplara üye olabilir, yeni arkadaşlar edinebilir, forumlarda dilediğiniz konularda tartışabilir fikir alışverişinde bulunabilir ve tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz. Vakit kaybetmeden kariyer kulübüne üye olmak için başvuruda bulunun. Ülkenin en gelişmiş kariyer platformunda yerinizi alın.
Related Posts with Thumbnails