Sosyal Medya’ nın Twitter’ ı

05-11-2010 | Yazan : alper | Kategori : Sosyal Medya

Etiketler:, , ,

0

ComScore’ un çok eski olmayan bir analiz tablosunda twitter’ ın ülkelere göre kullanım yüzdeleri listelenmiş. İlk sırayı Brezilya alırken sırayı endonezya, hollanda, japonya takip ediyor.. Burada yazıma malzeme olan dikkat çekici nokta ise Twitter kullanımında ülke olarak 8. nci sıradayız ve

En İlginç İş İlanı! Twitter’ da

19-01-2010 | Yazan : alper | Kategori : İnternet, Kariyer

Etiketler:, ,

0

İngiltere’ de bir reklam şirketi bir ilk’ e imza atarak en ilginç iş başvuru platformu oluşturdu. İş başvurusu yapacak adaylardan Twitter hesaplarını kullanarak başvurularını yapmaları istendi. Twitter’ da durum bildirimi bildiğiniz üzere sadece 140 karakter ile sınırlı olunca adayların dahiliği burada ortaya çıktı. Şirket yetkilisine atılacak 2 Tweet’ in ilki adayın tecrubelerini diğeri neden o işe uygun olduğunu belirtecek. Bir durum güncellemesinin 140 karakter olduğunu düşünürsek siz nasıl kendinizi anlatırdınız??

Kendi reklamınızı kendiniz yapın!

27-12-2009 | Yazan : alper | Kategori : Sosyal Medya

Etiketler:, , , , , , , , ,

1

Kişisel Reklam

Kişisel Reklam

Kendi reklamınızı yapabilmenin bir çok yolu var artık. Kısıtlı bir bütçeye sahipseniz ve reklama ihtiyacınız varsa dijital platform – mecra – yani internet sizin emrinizde. En büyük kitle ulaşım kanalları ise sosyal paylaşım – ağ siteleri. Burada sizlere kısaca tanıtım yapabileceğiniz sosyal ağ sitelerinden örnekler vereceğim.

Related Posts with Thumbnails